"Potyczki Rodzinne"

Od samego rana 15 czerwca dzieci z niecierpliwością czekały na "Potyczki Sportowe". Punktualnie o godz. 15:00, zebrały się na placu zabaw wraz z rodzicami. Pani dyrektor Wioleta Głowa i wicedyrektor Anna Krzywosz serdecznie powitały wszystkich zebranych  w ogrodzie   przedszkola uznając „Rodzinne Potyczki Sportowe" za otwarte. Zabawy i konkurencje sportowe poprowadziła pani Marzenka. Rodzice i ich pociechy, aktywnie i z dużym zapałem uczestniczyli w przygotowanych zabawach sportowych. Na zawody sportowe składały się różnorodne konkurencje: skoki na piłkach, pchanie taczki, rzut piłką do celu, turlanie piłki,  skakanie w workach  itp. Dzieci  razem ze swoimi  rodzicami w formie zabawy na świeżym powietrzu ćwiczyły sprawność ogólną, koordynację, koncentrację, celność i szybkość. Atrakcją był również pokaz tropiących psów policyjnych i możliwość obejrzenia wozu strażackiego.

Przedszkole Samorządowe Nr 29 "Fantazja"
ul. Wł. Broniewskiego 25
15 - 748 Białystok