Podziękowanie dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za tegoroczną współpracę z przedszkolem poprzez różne formy: czytanie dzieciom książek, prezentowanie wykonywanych zawodów, podarowanie drzewka - choinki,  pomoc w zorganizowaniu spotkania edukacyjnego, dostarczanie różnych materiałów, udział w ogłaszanych akcjach, konkursach, uroczystościach, i innych.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ich działalność i za dotychczasowe wpłaty na fundusz Rady Rodziców. Pomogą one w uatrakcyjnieniu naszego placu przedszkolnego, sprawią dzieciom radość.

Liczymy na równie dobrą współpracę w II półroczu roku szkolnego 2022/2023.

W imieniu własnym i personelu  przedszkola:

Wioleta Głowa - dyrektor
                                                  Anna Krzywosz – wicedyrektor
                                                   Zespołu Przedszkoli Nr 3 w Białymstoku

Przedszkole Samorządowe Nr 29 "Fantazja"
ul. Wł. Broniewskiego 25
15 - 748 Białystok