"Kids Love English" 2023

23 maja w naszym przedszkolu odbyła się IV edycja międzyprzedszkolnego konkursu języka angielskiego „Kids Love English”. Organizatorkami były Panie Edyta Białous i Katarzyna Barszczewska. W jury zasiedli: Pani Dyrektor Wioleta Głowa, Pani Wicedyrektor Anna Krzywosz, Pan Mariusz Truszkowski – konsultant ds. języka angielskiego w Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego oraz Pani Agnieszka Bąbczyńska – doradca metodyczny w Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego. W zmaganiach językowych wzięły udział 2-osobowe drużyny z sześciu przedszkoli. Naszą placówkę dzielnie reprezentowali Amelka oraz Staś z grupy V. Wszyscy zawodnicy doskonale poradzili sobie z przygotowanymi konkurencjami prezentując niezwykle wysoki poziom znajomości słówek oraz zwrotów. Każdy otrzymał dyplom, nagrodę oraz puchar dla swojej placówki. To było prawdziwe święto dla pasjonatów języka angielskiego!

Przedszkole Samorządowe Nr 29 "Fantazja"
ul. Wł. Broniewskiego 25
15 - 748 Białystok